mgr Agata Muc kustosz dyplomowany

• Elektroniczna Bibliografia Nauk Teologicznych, księgowość

mgr Gabriela Łącka kustosz

zastępca kierownika biblioteki

• dary książek, akcesja, opracowanie zbiorów, biblioteki zakładowe

mgr Jolanta Hibszer starszy bibliotekarz

• wymiana książek i czasopism, akcesja

mgr Barbara Kołodziej kustosz

• inwentarze, akcesja, opracowanie zbiorów

mgr Eliza Lubojańska asystent biblioteczny

• zakup i opracowanie zbiorów, bibliografia dorobku pracowników, finanse

mgr Maria Myszkowska-Matusiak Ewa Sąsiadek kustosz biblioteczny

• prenumerata krajowa i zagraniczna czasopism, opracowanie zbiorów

mgr  Ewa Sąsiadek asystent biblioteczny

• opracowanie zbiorów

Krzysztof Podstawa pracownik techniczny.

• Miejsce pracy: Wydział Teologiczny, ul. Jordana 18, p. 306-307.
  • Telefon: 32 356 90 52 w. 134.

• R. 25(2019), nr 1(48)

• 25. Walne Zgromadzenie

W tym roku 25. Walne Zgromadzenie Federacji Bibliotek Kościelnych "Fides" odbędzie się w Sandomierzu w dniach 3-5 września. Zaprasza nas i spotkanie organizuje Biblioteka Diecezjalna w Sandomierzu.

Program Zjazdu

3 września 2019 roku (wtorek)

14.00 Rejestracja i zakwaterowanie uczestników

...